Tohle je Dan

Dan je šéf.

Začal s vařením pro rodinu a přátele, kde mu všichni trhali ruce za to, jak dobrý to bylo.
Rozhodl se tedy pro založení #zestanku. A ono to funguje. :)

Nic z toho, co tu vidíte, by ale nevzniklo bez Danovy úžasné ženy. Dan miluje svou rodinu a taky miluje kapelu Queen. :D Proto ji tak často uslyšíte hrát přímo #zestanku.

,,Budu rád, když si k nám najdete cestu a
ochutnáte." Dan

2024

Nový rok před námi

Náš stánek najdete na Letné u muzea a samozřejmě i na dalších akcích, na kterých vás moc rádi uvidíme. :)

Další stánek do rodiny!

Díky rostoucí poptávce po našich burgrech se dostavila i potřeba dalšího stánku. Tak se stalo a stánková rodina se rozrostla o třetího člena. Stánek je prostornější a mnohem lépe koncipovaný, tak se to Danovi už vaří úplně samo. :D

2023

:)

.

Další ocenění našeho burgeru

Prezident burger získal na Burgerfestu krásné 3. místo. #zestanku má tak další burger na bedně vítězů. Třeba ho jednou přijde ochutnat i náš pan Prezident. :D

2022

Akce kam se podíváš :)

Stánek jezdí každou chvíli na nějakou akci. Tým #zestanku se musel trochu rozrůst, a tak už vídáte další nové tváře, které vám připravují burgery. Jedním z nich je Michal, bez kterého se teď už Dan neobejde.  

1. místo za nejlepší burger

Šampion burger dostál svého jména a vyhrál 1. místo na Burgerfestu. Danovi se splnil sen, ale měl tak moc narváno, že si ani nemohl jít osobně převzít cenu. :D Takhle to dopadá, když jsou Vaše burgery ty nejlepší! 

2022

Druhý stánek :)

Dan spojil síly se svým švagrem ve společnosti Restartér, která investuje do značky #zestanku a věří jí. Dan díky tomu otevírá druhý stánek na léto v Březiněvsi. Potřebuje už ale tým lidí (nemůže se rozpůlit), kteří mu pomohou pro vás připravovat to nejlepší. 

Fanoušci.

#zestanku není jen o jídle ale hlavně o lidech. Pro mnoho lidí se stalo místem, kam se rádi pravidelně vracejí. Jeden chlápek jednou mezi řečí prohodil, že Danovi postaví druhý stánek... a fakt ho postavil.

2021

#zestanku je na světě!

Dan si splnil jeden obří sen. Otevřel svůj první stánek a začal lákat kolemjdoucí na ty nejlepší "slow food" burgery. Vaří i na oslavách narozenin a festivalech.

Letiště - obchod - covid.

Dan skončil s prací na letišti, kde pracoval jako manažer v obchodě s obuví.

2020 

Koupím si FOOD TRUCK!

Dan se rozhodl, že si ke svým 35. narozeninám koupí food truck. Přestaví ho a před svým
domem, i přes všechny obtíže, začne podnikat.

Podpora ze všech stran.

Celá Danova rodina naprosto miluje jeho burgery! Jeho přátelé chodí radostně na grilovačky a čekají, co zase připraví za dobroty.